| Gyártó | Asus |
| Monitor átmérő | 27" |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Memória | 8 GB |
| Tárhely | 1 TB + 128 GB SSD |
| Videókártya | Dedikált - nVidia |
336 140 Ft
(264 677 Ft + ÁFA)Általános | |
| Kivitel | AIO |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 8550U |
Kijelző | |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Képátló | 27" |
Kamera felbontás 1 MP | |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 1024 GB |
| SSD méret | 128 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce MX150 |
| Memória | 2 GB |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Bluetooth | Igen |
| Wireless | Igen |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 5 db |
| USB 3.1 | 4 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| USB 2.0 | 1 db |
| HDMI | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Monitor átmérő | 27" |
| Érintőképernyő | Nincs |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Memória | 8 GB |
| Tárhely | 1 TB + 128 GB SSD |
| Videókártya | Dedikált - nVidia |
| Súly | 8.5 kg |
