| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
| Hangszóró | Hangszóróval |
123 100 Ft
(96 929 Ft + ÁFA)Átlós képernyő
27 "
Panel típusa
TN
Válaszidő
0,5 ms
Alap képméretarány
16:9
Méretarány
16:9
Képernyő formája
Lapos
Kontrasztarány (dinamikus)
100000000:1
Megjelenítési terület szélessége
597,89 mm
Megjelenítési terület magassága
336,15 mm
Kontrasztarány (általános)
1000:1
RGB színtér
sRGB
NTSC lefedettség (tipikus)
72 %
Dinamikus kontrasztarány marketingneve
SmartContrast
Beépített hangszóró(k)
Igen
DVI-port
Igen
DVI-D portok száma
1
HDMI portok mennyisége
1
DisplayPort száma
1
Fejhallgató kimenetek
1
Beépített USB-elosztó
Nem
Fejhallgató csatlakozhatóság
3,5 mm-es
Hangbemenet
Igen
Fejhallgató kimenet
Igen
HDMI-verzió
1.4
DisplayPort verzió
1.2
Termék színe
Fekete
Talp színe
Fekete
VESA szerelés
Igen
Magasságigazítás
Igen
Billenthető
Igen
NVIDIA G-SYNC
Igen
AMD FreeSync
Igen
Villogásmentes technológia
Igen
Low Blue Light technológia
Igen
Elforgatás
Nem
Magasságállítás
130 mm
Elfordulás
Igen
Forgatható
Igen
Elfordulási szög
-90 - 90 °
Kábelek mellékelve
AC
Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei
Egyszerűsített kínai;Tradicionális kínai;Horvát;Cseh;Német;Holland;Angol;Spanyol;Francia;Magyar;Indonéziai;Olasz;Japán;Koreai;Perzsa;Lengyel;Portugál;Román;Orosz;Thai;Török
Támogatott grafikus felbontások
1920 x 1080 (HD 1080)
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 40W |
| Állapot | Új |
| Súly | 6.61 kg |
