| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
| Hangszóró | Hangszóróval |
70 800 Ft
(55 748 Ft + ÁFA)| Termékcsalád | Gaming |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző formátum | Wide |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 100M:1 DCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 65W |
| Állapot | Új |
| Súly (bruttó) | 7.7 kg |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 100M:1 DCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 66W |
| Állapot | Új |
| Súly | 7.7 kg |
