| Gyártó | Asus |
| Monitor átmérő | 15,6" |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Celeron |
| Memória | 4 GB |
| Tárhely | 128 GB SSD |
| Videókártya | Intel HD Graphics |
119 230 Ft
(93 881 Ft + ÁFA)Általános | |
| Kivitel | AIO (All-In-One) |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor modell | N4000 |
Kijelző | |
| Felbontás | 1366 x 768 (WXGA) 16:9 |
| Képátló | 15,6" |
Kamera felbontás 1 MP | |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| SSD méret | 128 GB |
Memória | |
| Memória. | 4 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 600 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Bluetooth | Igen |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 2 db |
| USB 3.1 | 2 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| D-Sub | Igen |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
| Soros port | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Monitor átmérő | 15,6" |
| Érintőképernyő | Van |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Celeron |
| Memória | 4 GB |
| Tárhely | 128 GB SSD |
| Videókártya | Intel HD Graphics |
| Súly | 2 kg |
