Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Panel típus | IPS-level, 120 Hz |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | AMD |
| CPU család | Ryzen 5 |
| CPU típus | AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, 2 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória | DDR4-2666MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Memória modulok | 1 x 8 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD PCI-e NVMe |
| Háttértár méret | 512 GB |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.2 |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,90 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux (Endless OS) |
Csatlakozó(k) | |
| USB 3.1 Gen1 | 2 db |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 48 wattóra |
| Cellák száma | 3 |
| Töltő teljesítmény | 150 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Szélesség (max.) | 360,0 mm |
| Magasság (max.) | 26,0 mm |
| Mélység (max.) | 262,00 mm |
| Nettó súly | 2,20 kg |
Alapadatok | |
| Család | ASUS ROG Gaming |
Audió | |
| Hangszóró | 2x2W |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
A fenti termék magyar billentyűzettel rendelkezik. A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
AMD Ryzen |
| Processzor típus |
AMD Ryzen 5-3500 |
| Processzor alap órajel |
2.10 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
nVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Grafikus memória |
Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
512GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- HDMI
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
- Kensington zár foglalat
|
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
48 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Linux |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly |
2.26 kg |