| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Linux |
259 200 Ft
(204 094 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i5 |
| CPU típus | Intel Core i5-8300H (2,3 GHz, 8 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória | DDR4-2666MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSHD (FireCuda) |
| Háttértár méret | 1000 GB |
| Háttértár fordulatszám | 5400 rpm |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.0 |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,90 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux (Endless OS) |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 1 db |
| USB 3.0 ki | 2 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 48 wattóra |
| Cellák száma | 4 |
| Töltő teljesítmény | 120 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Szürke |
| Szélesség (max.) | 384,0 mm |
| Magasság (max.) | 25,0 mm |
| Mélység (max.) | 262,00 mm |
| Nettó súly | 2,20 kg |
Alapadatok | |
| Család | ASUS ROG Gaming |
Audió | |
| Hangszóró | 2x2W |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 8300H |
| Processzor alap órajel | 2.50 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | N/A |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új |
| Súly | 3.6 kg |

Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2981 - 15,6" FullHD, Intel Core 5 120U , 16GB, 1TB SSD, DOS - Kék Laptop 249 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4102 - 15,6" FullHD, Intel Core 5 120U, 16GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 259 500 Ft