Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Panel típus | IPS-level, 144 Hz |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i5 |
| CPU típus | Intel Core i5-11300H (2,4 GHz, 8 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 24,0 GB |
| Memória | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 1 db |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD PCI-e NVMe |
| Háttértár méret | 2TB |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6 |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.1 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB 3.2 Gen1 | 3 db |
| USB-C 3.2 Gen2 | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 76 wattóra |
| Cellák száma | 4 |
| Töltő teljesítmény | 200 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Szürke |
| Szélesség (max.) | 360,0 mm |
| Magasság (max.) | 19,9 mm |
| Mélység (max.) | 252,00 mm |
| Nettó súly | 2,00 kg |
Audió | |
| Hangszóró | 2x2W |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Billentyűzet világítás | Igen |
Alapadatok | |
| Család | ASUS ROG Gaming |
| Gamer laptop | Igen |
Core i5 11300H (up to 4400)/24576 (DDR4)/2TB NVMe SSD/15,6" FHD IPS-Level matt/n
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i5 |
| Processzor típus |
11300H |
| Processzor alap órajel |
2.40 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
24GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
RTX 3050TI |
| Grafikus memória |
Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
2TB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Bluetooth 5.1
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- HDMI
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 1 x USB Type-C
- 3 x USB 3.2
|
| Biztonság |
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
- Kensington zár foglalat
|
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
78 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
DOS |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
fekete |
| Súly |
2 kg |