| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Memória méret | 4GB |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
124 320 Ft
(97 889 Ft + ÁFA)| Kijelző méret: | 10,1" |
| Kijelző típusa / fajta: | 10,1 WXGA LED Touch / fényes |
| Kijelző felbontása / Képarány: | 1280x800 / 16:10 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típusa / órajel: | Intel® Quad-Core Atom™ x5-Z8350 Processer 1,44GHz - 1.92 GHz / 2MB |
| Belső memória: | 4GB / 1600MHz DDR3 |
| Háttértároló / tablet: | 64GB eMMC |
| VGA típusa: | Intel® HD Graphics Gen8 |
| A/V kimenet: | HDMI 1.4 |
| USB Portok: | 1x micro USB / 1x USB 2.0 |
| WiFi / Bluetooth: | 802.11 a/c + BT 4.0 |
| Dokkoló: | Csatlakoztatható, tartozéka a terméknek |
| Webkamera (előlap / hátlap): | 2,0Mpixel (előlapi) |
| Kártyaolvasó: | microSD |
| Akkumulátor: | 2 cella Li-Polymer |
| Súly: | 530g + 260g |
| Méret: | 259 x 170 x 1,37~1,39mm |
| Extrák / Kiegészítők: | Ujjlenyomat olvasó |
| Szín: | Szürke |
| Operációs rendszer: | Windows® 10 Home 64bit |
| Tipus | Transformer Book |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Atom |
| Processzor típus | Z 8350 |
| Processzor alap órajel | 1.44 GHz |
| Memória típus | DDR3 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics |
| Háttértár méret | 64 eMMC |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | HDMI 1.4 |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | Ujjlenyomat olvasó |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | N/A |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.8 kg |
