41 410 Ft
(32 606 Ft + ÁFA)| Csatlakozó típusa | PCI Express |
| Audio Chipset | C-Media 6632AX |
| Mintavételezési felbontás | 24-bit |
| Audió csatornák száma | 7.1 |
| Maximális mintavételezési csatorna | 192 kHz |
| Minimális mintavételezési csatorna | 44.1 kHz |
| Frekvencia | 10Hz-48kHz |
| Maximális hang csatorna támogatás | 8 |
| Audio | integralt |
| Audió szabvány | ASIO 2.2 |
| Felhalgató csatlakozó | Stereo 3.5 mm |
| S/PDIF-out Optika | 1 |
| S/PDIF-out Optika típusa | TOS Link |
| Hosszúság (mm) | 190 mm |
| Magasság (mm) | 22 mm |
| Szélesség (mm) | 130 mm |
| Jel/Zaj viszony | 116 dB |
| Csatlakoztatás | PCI-e |
| Csatorna kiosztás | 7.1 |
| Súly | 1.5 kg |
