| WAN csatlakozók | 1x 10/100BaseTX (RJ45) |
| LAN csatlakozók | 4x 10/100BaseTX (RJ45) |
| Kezelés, felügyelet és konfiguráció | Alapkonfiguráció WWW-n keresztül |
| Támogatott routing protokollok | - Dinamikus Routing
- Statikus Routing
|
| Támogatott protokollok és szabványok | - IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz
- IEEE 802.11g - Wireless LAN 54Mbps, 2.4GHz
- IEEE 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4GHz
- IEEE 802.11d
- IEEE 802.3 - 10BaseT
- IEEE 802.3u - 100BaseFX
- IEEE 802.11i
- IPv4 - Internet Protocol version 4
- IEEE 802.11e Quality of Service (Voice over WiFi IP, Streaming Multimedia,..)
- UPnP - Universal plug-and-play
- IGMP - Internet Group Management Protocol
- DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol
- NTP - Network Time Protocol
- DDNS - Dynamic Domain Name System
- DMZ - Demilitarized Zone
|
| Denial of Service támadások elleni védelem (DoS) | Denial of Service |
| WLAN támogatás | Igen |
| Támogatott hálózatok - WirelessLAN | - IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz
- IEEE 802.11g - Wireless LAN 54Mbps, 2.4GHz
- IEEE 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4Ghz
|
| Titkosítás | - WPA - Wi-Fi Protected Access
- WPA2 - Wi-Fi Protected Access II
- WEP - Wired Equivalent Privacy
|
| Külső antenna csatlakozás | Igen |
| Magasság | 37 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Mélység | 125 mm |
| Nettó tömeg | 300 g |