| Gyártó | Asus |
| Formátum | ATX |
| CPU Foglalat | AMD AM4 |
| Memória típusa | DDR4 |
| Videókártya foglalat | PCI-Express 4.0 |
133 200 Ft
(104 881 Ft + ÁFA)Termékosztály | |
| Termék osztály | Gamer |
Technikai paraméterek | |
| Chipset gyártó | AMD |
| Chipset típus | X570 |
Processzor | |
| CPU foglalat | AMD AM4 |
Memória | |
| Memória foglalat | DDR 4 |
| Memória foglalatok száma | 4 db |
| Maximum memória | 128 GB |
Fizikai jellemzők | |
| Formátum | ATX |
VGA | |
| SLI | Igen |
| CrossFire | Igen |
Foglalat(ok) | |
| PCI-E x16 3 | 2 db |
| Serial ATA 3 | 8 db |
| M.2 foglalat | Igen |
Csatlakozó(k) | |
| HDMI ki | 1 db |
| DisplayPort ki | 1 db |
| USB 2.0 ki | 4 db |
| USB 3.1-A ki | 10 db |
| USB 3.1-C ki | 1 db |
| Táp csatlakozó | 24+8+4 |
| S/PDIF optikai ki | 1 db |
Hálózat | |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
Hűtés | |
| Hűtés passzív | Igen |
RAID | |
| Raid | Igen |
| RAID | 0110 |
Hang | |
| Hangcsatorna | 7.1 |
| Formátum | ATX |
| Processzor típus | AMD |
| CPU Foglalat | AMD AM4 |
| Chip készlet | AMD X570 |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 4 db |
| Max. memória mérete | 128 GB |
| Belső SATA csatlakozók |
|
| Belső USB csatlakozók |
|
| PCI csatlakozók | 2x PCI-E x16 |
| Hátlapi USB csatlakozók |
|
| Hátlapi Videó csatlakozók |
|
| Hátlapi LAN csatlakozók | 1x 10/100/1000 Mbit/s |
| Egyéb hátlapi csatlakozók |
|
| Integrált Audió | Nincs |
| Videókártya típusa | Nincs |
| Videókártya foglalat | PCI-Express 4.0 |
| Súly | 2.6 kg |
