| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
348 200 Ft
(274 173 Ft + ÁFA)| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7700HQ |
| Processzor alap órajel | 2.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 1TB |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | 10/100/1000 Gigabit LAN |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új |
