| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
323 680 Ft
(254 866 Ft + ÁFA)| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 8750H |
| Processzor alap órajel | 2.20 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | 10/100/1000 Gigabit LAN |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 64 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |

Asus VivoBook 17 X1704VA-AU414 - 17,3" FullHD, Core i5-1334U, 16GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 319 900 Ft
Asus VivoBook 17 ( X1704VA-AU725) - 17,3" FullHD, Core i5-1334U, 16GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 319 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4622 - 15,6" FullHD, Core 150U, 16GB, 1TB SSD, DOS- Ezüst Laptop 324 710 Ft