| Gyártó | Asus |
| Típus | AMD |
| Processzor | AMD Ryzen 5 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 512 GB SSD |
| Videókártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Ház típus | Tower |
388 560 Ft
(305 952 Ft + ÁFA)Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 3600X |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
| Memória | 6 GB |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 8 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 7 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| Soros port | Igen |
| Típus | AMD |
| Processzor | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típus | 3600X |
| Processzor órajel | 3.8 GHz |
| CPU Foglalat típusa | AMD Socket AM4 |
| Chipset típusa | B450 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 512 GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Videókártya | Dedikált VGA |
| Videókártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN |
| Audió | 7.1 csatornás audio vezérlő |
| Külső portok |
|
| Belső portok |
|
| Tápegység | 500 Watt |
| Ház típus | Tower |
| Operációs rendszer | Windows 10 Home 64bit |
| Állapot | Új |
| Súly | 11 kg |
