Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 7 |
| Processzor modell | 4800H |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 1TB SSD |
Memória | |
| Memória. | 32 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Microsoft Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 4 GB |
| Videokártya típus | Nvidia RTX 3050 Ti |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cell (56Wh) mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | Igen |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI 2.0b |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 3 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | Nem |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Dokkolhatóság | USB porton |
AMD Ryzen 7 4800H (2900)/32768 (DDR4)/1TB NVMe SSD/15,6" FHD LED matt/nincs opti
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
AMD Ryzen 7 |
| Processzor típus |
4800H |
| Processzor alap órajel |
2.90 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
32GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
RTX 3050TI |
| Grafikus memória |
Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
1TB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Bluetooth 5.2
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 1 x USB Type-C
- 3 x USB 3.2
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Nincs |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
56 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
szürke |
| Súly |
2.3 kg |