| Gyártó | Asus |
| Fejhallgató / Headset | Fejhallgató |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás |
|
| Kábelhossz | 2,0 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
47 940 Ft
(37 748 Ft + ÁFA)Technikai paraméterek | |
| Típus | 7.1 fejhallgató & headset |
| Gamer | Igen |
| Kábel hosszúság | 200,00 cm |
Csatlakozó(k) | |
| Jack 3,5mm | Igen |
| USB | Igen |
| Wireless | Nem |
| Bluetooth | Nem |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
Alapadatok | |
| Hangerő szabályzó | Nem |
| Kompatibilitás | PCMACMobiltelefonPlayStation 4XBOX ONE |
| Mikrofon elhelyezés | Fejhallgatón |
| Fejhallgató / Headset | Fejhallgató |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás |
|
| Kábelhossz | 2,0 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák | Mikrofon |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.46 kg |

Jabra BIZ 1500 USB Duo Headset Fekete 38 840 Ft