| Gyártó | Asus |
203 890 Ft
(160 543 Ft + ÁFA)| Chipset gyártója | NVIDIA |
| Chipset típusa | GeForce RTX 2060 Super |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Memória busz | 256-bit |
| Memória típusa | DDR6 |
| Telepített videó memória | 8192 MB |
| GPU órajel (base) |
|
| GPU órajel (boost) |
|
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 pixel |
| Busz csatlakozó típusa |
|
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| DisplayPort csatlakozó | 2 db |
| USB csatlakozók | 1 x USB-C |
| Támogatott szabványok |
|
| AMD CrossFire/CrossFireX támogatás | Nem |
| NVIDIA SLI támogatás | Nem |
| Több monitor támogatása | Igen |
| HDCP Támogatás | Igen |
| Low-profile kártya | Nem |
| Low-profile konzol készlet | Nem |
| Támogatott funkciók |
|
| Tápegység ajánlott minimáls teljesítménye | 550 Watt |
| Szoftver mellékelve | ASUS GPU Tweak II |
| Készlet tartalma |
|
| Szélesség | 30.1 cm |
| Magasság | 13.1 cm |
| Mélység | 4.9 cm |
