| Gyártó | Asus |
100 120 Ft
(78 834 Ft + ÁFA)| Chip Típus: | Radeon RX 580 |
| Chip Gyártó: | AMD |
| GPU Órajel: | 1380MHz |
| Memória Órajel: | 8000MHz |
| Memória Méret: | 8GB |
| Memória Típus: | GDDR5 |
| Memória Bit: | 256bit |
| PCI Express verzió: | PCI Express 3.0 |
| CUDA / Stream: | 2304 |
| Hűtés: | Ventilátor |
| DVI: | 1x |
| HDMI: | 2x |
| Display Port: | 2x |
| Kártya Mérete: | 2 slot |
| CrossFire Támogatás: | Van |
