| Gyártó | Asus |
| Formátum | microATX |
| CPU Foglalat | Intel s1151 |
| Memória típusa | DDR4 |
23 840 Ft
(18 771 Ft + ÁFA)| Processzor foglalat: | LGA 1151 |
| Chip készlet: | Intel H110 Express |
| Memória típusa: | DDR4 (2x) - 2133MHz |
| Memória: | 32 GB (non-ECC) |
| Bővítő csatlakozók: | 1 db PCIe 3.0 x16 |
| 2 db PCIe 2.0 x1 | |
| Videó slot: | PCI Express 2.0 |
| Beépített videó: | Aspeed AST 2300 |
| Soros ATA felület: | 4 x SATA III, 1x M.2 |
| SATA átviteli sebesség (MB/s): | 600 |
| Tápcsatlakozó (tűs): | 1 x 24 tűs, 1x 4 tűs |
| Hátlapi csatlakozók: |
|
| Belső csatlakozók |
|
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Beépített audio | HD Audio 8.0 - Realtek ALC887 |
| Formátum: | Micro ATX |
| Méret | 226 x 185 mm |
| Formátum | microATX |
| Processzor típus | Intel |
| CPU Foglalat | Intel s1151 |
| Chip készlet | Intel® H110 |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Max. memória mérete | 32 GB |
| Belső SATA csatlakozók |
|
| Belső USB csatlakozók |
|
| PCI csatlakozók |
|
| Hátlapi USB csatlakozók |
|
| Hátlapi Videó csatlakozók |
|
| Hátlapi LAN csatlakozók | 1x 10/100/1000 Mbit/s |
| Egyéb hátlapi csatlakozók |
|
| Integrált Audió | 8.0 |
| Videókártya típusa | Nincs |
| Videókártya foglalat | PCI-Express 3.0 |
| Súly | 1 kg |
