| Gyártó | Asus |
| Fejhallgató / Headset | Fejhallgató |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás |
|
| Kábelhossz | 1,2 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
30 750 Ft
(24 212 Ft + ÁFA)| Csatlakozók | 3,5 mm Jack, USB |
| Mikrofon. | Igen |
| Fejhallgató / Headset | Fejhallgató |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás |
|
| Kábelhossz | 1,2 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.45 kg |

Logitech G335 fehér gamer headset 26 200 Ft
Jabra BIZ 1500 USB Duo Headset Fekete 38 990 Ft