Asus ExpertBook P1 P1403CVA-S63782W - 14" FullHD, Intel Core 5-210H, 16GB, 512GB SSD, Microsoft Windows 11 Home - Szürke Laptop 3 év garanciával
  • Azonosító: #410547
  • Model: P1403CVA-S63782W
  • Frissítve: 6 perce
Gyártó ASUS ÜZLETI
Kijelző méret 14,0"
Processzor család Intel Core 5
Memória méret 16GB
Háttértár típus SSD háttértár
Operációs rendszer Microsoft Windows 11 Home
Szín szürke
36 hónap garancia
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
Szín
Misty Grey
Operációs rendszer
Microsoft Windows 11 Home
Processzor
Intel® Core™ 5 Processor 210H 2.2 GHz
Grafikus vezérlő
Intel® Graphics
Képernyő
Non-touch screen, 14,0 colos, FHD (1920 x 1080) 16:9, Széles látómező , Tükröződésmentes képernyő
Memória
16GB DDR5
Háttértár
512GB
Portok
2x USB 3.2 Gen 1 A-típus
2x USB 3.2 Gen 2 C-típus megjelenítés támogatás / töltő
1 db HDMI 1.4
1 db 3,5 mm Combo Jack hangkimenet
1 db RJ45 Gigabit Ethernet
Bővítőhely (beleértve a használtat is)
2x DDR5 SO-DIMM slots
1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
1x M.2 2230 PCIe 4.0x4
Billentyűzet és érintőpad
Háttérvilágított chiclet billentyűzet, 1,35 mm billentyűút, Kiömlő folyadék ellen védett billentyűzet
Kamera
720p HD kamera
Webkamera fedővel
Hálózat és kommunikáció
Wi-Fi 6(Gig+)(802.11ax)+Bluetooth 5.0 (kétsávos) 2*2
Akkumulátor
50 Wh, 3S1P, 3-cellás Li-ion
Tömeg
Start from:01.40 kg
Biztonság
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
BIOS Boot felhasználó- és jelszóvédelem
Tipus Laptop
Kijelző méret 14,0"
Kijelző felbontás 1920x1080
Kijelző típus Matt (Tükröződésmentes) kijelző
Érintőképernyő Nem
Processzor család Intel Core 5
Processzor típus 125H
Processzor alap órajel N/A
Memória típus DDR5
Memória méret 16GB
Grafikus vezérlő gyártó Intel®
Grafikus vezérlő típus Intel Graphics
Grafikus memória Alaplapi (Integrált)
Háttértár típus SSD háttértár
Háttértár méret 512GB SSD
Optikai meghajtó Opcionális külső (külön megvásárolható)
Kommunikáció
  • 802.11a/b/g/n/ac/ax
  • Bluetooth 5.0
  • Webkamera HD
  • Beépített mikrofon
  • Beépített Sztereó Hangszóró
Kimeneti csatlakozók
  • 10/100/1000 Gigabit LAN
  • HDMI 1.4
  • 3.5 Jack audió
Bemeneti csatlakozók
  • 2 x USB Type-C
  • 2 x USB 3.2
Biztonság
  • BIOS védelme felhasználói jelszóval
  • TPM
Kártyaolvasó Nincs
Akkumulátor 3 Cellás
Akkumulátor teljesítmény 50 Wh
Tartozékok Hálózati Töltő
Állapot Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással
Billentyűzet világítás Igen
Szín szürke
Súly 1.59 kg
Írjon véleményt a(z) Asus ExpertBook P1 P1403CVA-S63782W - 14" FullHD, Intel Core 5-210H, 16GB, 512GB SSD, Microsoft Windows 11 Home - Szürke Laptop 3 év garanciával termékről!