Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 8565U |
Kijelző | |
| Képátló | 14" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
Háttértár | |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 620 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cell mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth | Igen |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 2 db |
| USB Type-C | 2 db |
| LAN | Nem |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Szürke |
| Súly | 1 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Dokkolhatóság | USB porton |
A fenti termék magyar billentyűzettel rendelkezik.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
14,0" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i7 |
| Processzor típus |
8565U |
| Processzor alap órajel |
1.80 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
Intel® |
| Grafikus vezérlő típus |
Intel UHD Graphics 620 |
| Grafikus memória |
Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
512GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WiFi
- Bluetooth
- Beépített mikrofon
- Beépített Hangszóró
- Webkamera
|
| Kimeneti csatlakozók |
3.5 Jack audió |
| Bemeneti csatlakozók |
2 x USB Type-C |
| Biztonság |
N/A |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
56 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Professional |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly |
1.05 kg |