| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
67 350 Ft
(53 031 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | LED Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 27" / 68.6 cm |
| Felbontás | 1920 x 1080 ( Full HD) |
| Fényerő | 250 cd/m |
| Válaszidő | 5 ms |
| Látószög | 178° |
| Színek száma | 16.7M |
| Kontrasztarány | 1000:1 SCR / 80M:1 ASCR |
| Frissítési frekvencia | 144 Hz |
Csatlakozók | |
| D-Sub | Igen |
| DVI-D | Igen |
| HDMI | Igen |
Tulajdonság | |
| Beépített hangszóró | Igen / 2 x 1.5 W |
Egyéb adatok | |
| Egyéb |
|
| Méret talppal | 622.6 x 442 x 200mm |
| Méret talp nélkül | 622.6 x 372.6x 46.5mm |
| Súly | 4.4 kg |
| Szín | Fehér |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 80M:1 DCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | 1db |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | Nincs |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 29W |
| Állapot | Új |
