| Gyártó | Archos |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Fehér/Ezüst |
19 720 Ft
(15 527 Ft + ÁFA)| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 1 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Fehér/Ezüst |
