| Gyártó | Apra |
| Típus | Fali rackszekrény |
| Belső magasság | 4U |
| Méret | 400 x 600mm |
| Ajtó | Üvegajtó |
| Szín | Szürke |
15 810 Ft
(12 448 Ft + ÁFA)| Belső magasság | 4 U |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 400 mm |
| További információk |
|
| Szín | Szürke (RAL 7035) |
| Típus | Fali rackszekrény |
| Belső magasság | 4U |
| Méret | 400 x 600mm |
| Ajtó | Üvegajtó |
| Szín | Szürke |
| Súly | 18 kg |
