| Gyártó | Apple |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Apple Mac OS |
601 820 Ft
(473 874 Ft + ÁFA)| Szín: | Ezüst |
| Operációs rendszer: | MacOS Sierra |
| Kijelző típusa / fajta: | 13,3" Retina Display |
| Kijelző felbontása: | 1680x1050 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5 /3,10GHz - 3,50GHz |
| Memória mérete / típusa: | 8GB / 2133MHz |
| Háttértároló: | 256GB SSD |
| VGA típusa: | Intel® Iris™ Plus Graphics 650 |
| LAN / WiFi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| Webkamera: | FaceTime HD |
| Hangszóró: | 2.0 |
| Súly: | 1,37 kg |
| Méret: | 304,1 x 212,4 x 14,9mm |
| Egyéb: | 4x Thunderbolt (USB C) |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijelző felbontás | 1680x1050 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | N/A |
| Processzor alap órajel | 3.10 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Iris Plus 650 |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | N/A |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | N/A |
| Bemeneti csatlakozók | 4 x Thunderbolt 3 |
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | N/A |
| Akkumulátor | N/A |
| Akkumulátor teljesítmény | N/A |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Apple Mac OS |
| Állapot | Új |
