| Gyártó | Apple |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Apple Mac OS |
573 450 Ft
(451 535 Ft + ÁFA)| Szín: | Asztroszürke |
| Operációs rendszer: | MacOS Sierra |
| Kijelző típusa / fajta: | 13,3" Retina Display |
| Kijelző felbontása: | 1680x1050 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5 /2,30GHz - 3,60GHz |
| Memória mérete / típusa: | 8GB / 2133MHz |
| Háttértároló: | 256GB SSD |
| VGA típusa: | Intel® Iris™ Plus Graphics 640 |
| LAN / WiFi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| Webkamera: | FaceTime HD |
| Hangszóró: | 2.0 |
| Súly: | 1,37 kg |
| Méret: | 304,1 x 212,4 x 14,9mm |
| Egyéb: | 2x Thunderbolt (USB C) |
| Tipus | MacBook |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijelző felbontás | 1680x1050 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | N/A |
| Processzor alap órajel | 2.30 GHz |
| Memória típus | N/A |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Iris Plus 640 |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | 3.5 Jack audió |
| Bemeneti csatlakozók | 2 x USB Type-C |
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | N/A |
| Akkumulátor | N/A |
| Akkumulátor teljesítmény | 55 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Apple Mac OS |
| Állapot | Új |
