| Gyártó | Apple |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Apple Mac OS |
329 570 Ft
(259 503 Ft + ÁFA)| Szín: | Ezüst |
| Operációs rendszer: | MacOS Sierra |
| Kijelző típusa / fajta: | 13,3" HD LED / fényes |
| Kijelző felbontása: | 1440x900 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5 / 1,80GHz - 2,90GHz / |
| Memória mérete / típusa: | 8GB DDR3 / 1600 MHz |
| Háttértároló: | 128GB SSD |
| VGA típusa: | Intel® HD Graphics 6000 |
| USB 3.0: | 2 |
| Thunderbolt: | 1x |
| LAN / WiFi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.0 |
| Webkamera: | FaceTime HD |
| Hangszóró: | 2.0 |
| Kártyaolvasó: | SDXC |
| Súly: | 1,35 kg |
| Méret: | 325 x 227 x 3-17 mm |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijelző felbontás | 1440x900 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 5350U |
| Processzor alap órajel | 1.80 GHz |
| Memória típus | DDR3 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 6000 |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 128GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | Thunderbolt |
| Bemeneti csatlakozók | 2 x USB 3.0 |
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | SD, SDXC |
| Akkumulátor | N/A |
| Akkumulátor teljesítmény | 54 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Apple Mac OS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
