| Gyártó | Apple |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző méret | 4,7" |
| Kijelző felbontás | 1334x750 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 64GB |
| Kamera felbontás | 12,0mpx |
213 520 Ft
(168 125 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző méret | 4,7" |
| Kijelző felbontás | 1334x750 |
| Processzor magok száma | 6 |
| Processzor sebessége | 2,4 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 64GB |
| Kamera felbontás | 12,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 7 mpx |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Dual Sim | Nem |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 1850 mAh |
| Memóriakártya bővítés | Nincs |
| Billentyűzet | Touch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | Lightning |
| Súly | 0.49 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft