| Gyártó | Apple |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző méret | 10,5 |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 64 GB |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Asztroszürke |
189 770 Ft
(149 425 Ft + ÁFA)Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | Air |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 10,5 " |
| Érintőképernyő | tollal használható |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Apple |
| Processzor típus | A12 |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 64 GB |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
Egyéb adatok | |
| Súly. | 456,00 g |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző méret | 10,5 |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 4 GB |
| Belső tárhely | 64 GB |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Asztroszürke |
| Súly | 0.6 kg |
