714 920 Ft
(562 929 Ft + ÁFA)
Alapadatok |
|
| Bypass: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 230 V |
| Technológia: | Karbantartást nem igénylő ólom-sav akkumulátor |
Rack információk |
|
| Rack magasság: | 3 U |
Fizikai jellemzők |
|
| Alap szín: | Fekete |
| Nettó súly: | 90,91 kg |
Környezeti elvárások |
|
| Üzemelési körülmények: | 0 - 40 °C |
| Viszonylagos üzemi nedvességtartalom: | 0 - 95% |
| Környezeti megfelelőség: | RoHS 7b Exemption |
