| Gyártó | AMD |
| Típus | AMD Ryzen 5 |
| Foglalat | AMD Socket AM4 |
| Órajel | 3,5 GHz |
| Gyártási technológia | 14 nm |
| Mikroarchitektúra | Zen |
| Magok száma | 4 mag |
| Kiszerelés | hűtővel |
47 810 Ft
(37 645 Ft + ÁFA)| Típus | AMD Ryzen 5 |
| Foglalat | AMD Socket AM4 |
| Órajel | 3,5 GHz |
| Max. Turbo frekvencia | 3,7 GHz |
| Architektúra | 64 bit |
| Gyártási technológia | 14 nm |
| Mikroarchitektúra | Zen |
| Magok száma | 4 mag |
| Logikai magok száma (Threads) | 8 mag |
| Integrált VGA | Nincs |
| Grakfikus chip órajele | - |
| QPI/DMI busz frekvencia | N/A |
| Cache memória [L2] | 2MB |
| Cache memória [L3] | 16MB |
| Memória támogatás | DDR4 / 2400MHz |
| Max. Memória méret | 128GB |
| ECC memória támogatás | Nincs |
| Max. Fogyasztás (TDP) | 65W |
| Kiszerelés | hűtővel |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.3 kg |
