| Gyártó | AMD |
| Típus | AMD FX |
| Foglalat | AMD Socket AM3+ |
| Órajel | 3,3 GHz |
| Gyártási technológia | 32 nm |
| Mikroarchitektúra | Piledriver |
| Magok száma | 8 mag |
| Kiszerelés | hűtővel |
59 830 Ft
(47 110 Ft + ÁFA)| Processzor típus | FX-Series (Socket AM3+) |
| Processzor kódja | FX-8370E |
| Processzor foglalat típusa | Socket AM3+ |
| Processzor órajel frekvencia | 3.3 GHz |
| Processzor maximális órajel | 4.3 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| FSB frekvencia | 2000 MHz |
| Cache memória kapacitása [L2] | 8 MB |
| Cache memória kapacitása [L3] | 8 MB |
| Hyper-Threading technológia támogatás | Nem |
| Integrált VGA rendszer | Nem |
| Litográfia | 32 nm |
| Maximális TDP | 95 Watt |
| Processzor verzió | BOX |
| Mellékelt ventilátor | no data |
| Típus | AMD FX |
| Foglalat | AMD Socket AM3+ |
| Órajel | 3,3 GHz |
| Max. Turbo frekvencia | 4,3 GHz |
| Architektúra | 64 bit |
| Gyártási technológia | 32 nm |
| Mikroarchitektúra | Piledriver |
| Magok száma | 8 mag |
| Logikai magok száma (Threads) | 8 mag |
| Integrált VGA | Nincs |
| Grakfikus chip órajele | - |
| QPI/DMI busz frekvencia | N/A |
| Cache memória [L2] | 4 x 2MB |
| Cache memória [L3] | 8MB |
| Memória támogatás |
|
| Max. Memória méret | N/A |
| ECC memória támogatás | Nincs |
| Max. Fogyasztás (TDP) | 95W |
| Kiszerelés | hűtővel |
| Állapot | Új |
