| Gyártó | AMD |
| Típus | AMD Piledriver |
| Foglalat | AMD Socket AM3+ |
| Órajel | 4,0 GHz |
| Gyártási technológia | 32 nm |
| Mikroarchitektúra | Piledriver |
| Magok száma | 8 mag |
| Kiszerelés | hűtővel |
27 440 Ft
(21 606 Ft + ÁFA)| Processzor típus | FX-Series (Socket AM3+) |
| Processzor kódja | FX-8350 |
| Processzor foglalat típusa | Socket AM3+ |
| Processzor órajel frekvencia | 4 GHz |
| FSB frekvencia | 2000 MHz |
| Cache memória kapacitása [L2] | 8 MB |
| Cache memória kapacitása [L3] | 8 MB |
| Hyper-Threading technológia támogatás | Nem |
| Integrált VGA rendszer | Nem |
| Mellékelt ventilátor | Igen |
| További információk |
|
| Típus | AMD Piledriver |
| Foglalat | AMD Socket AM3+ |
| Órajel | 4,0 GHz |
| Max. Turbo frekvencia | 4,2 GHz |
| Architektúra | 64 bit |
| Gyártási technológia | 32 nm |
| Mikroarchitektúra | Piledriver |
| Magok száma | 8 mag |
| Logikai magok száma (Threads) | 8 mag |
| Integrált VGA | Nincs |
| Grakfikus chip órajele | - |
| QPI/DMI busz frekvencia | N/A |
| Cache memória [L2] | 4 x 2MB |
| Cache memória [L3] | 8MB |
| Memória támogatás | DDR3 / 1866MHz |
| Max. Memória méret | N/A |
| ECC memória támogatás | Nincs |
| Max. Fogyasztás (TDP) | 125W |
| Kiszerelés | hűtővel |
| Állapot | Új |
