| Gyártó | AMD |
| Típus | AMD Piledriver |
| Foglalat | AMD Socket AM3+ |
| Órajel | 3,5 GHz |
| Gyártási technológia | 32 nm |
| Mikroarchitektúra | Piledriver |
| Magok száma | 6 mag |
| Kiszerelés | hűtővel |
24 530 Ft
(19 314 Ft + ÁFA)| Foglalat: | AM3+ |
| Processzor-család: | FX™ sorozat |
| Arhitektúra: | Volan / Vishera |
| CPU magok száma: | 6 |
| Number of threads: | 6 |
| CPU órajel: | 3,50GHz |
| Max Turbo frekvencia: | 4,10GHz |
| Memória támogatás: | DDR3 1866MHz |
| L1 Cache: | 3 x 64 KB |
| L2 Cache: | 3 x 2MB |
| L3 Cache: | 8MB |
| TDP: | 95 Watt |
| Típus | AMD Piledriver |
| Foglalat | AMD Socket AM3+ |
| Órajel | 3,5 GHz |
| Max. Turbo frekvencia | 4,1 GHz |
| Architektúra | 64 bit |
| Gyártási technológia | 32 nm |
| Mikroarchitektúra | Piledriver |
| Magok száma | 6 mag |
| Logikai magok száma (Threads) | 6 mag |
| Integrált VGA | Nincs |
| Grakfikus chip órajele | - |
| QPI/DMI busz frekvencia | N/A |
| Cache memória [L2] | 3 x 2MB |
| Cache memória [L3] | 8MB |
| Memória támogatás | DDR3 / 1866MHz |
| Max. Memória méret | 256GB |
| ECC memória támogatás | Nincs |
| Max. Fogyasztás (TDP) | 95W |
| Kiszerelés | hűtővel |
| Állapot | Új |
