| Gyártó | Alcor |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | eMMC |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
| Szín | fekete |
99 990 Ft
(78 732 Ft + ÁFA)| Processzor | Celeron N3350 (up to 2400) MHz |
| Memória | 4096 (DDR3) MB |
| HÁTTÉRTÁR | 64 eMMc GB |
| Kijelző | 14,1" IPS FHD LED matt |
| Videokártya | Intel HD Graphics 500 |
| OS | Windows 10 Pro 64Bit |
| Optikai meghajtó | nincs optikai meghajtó |
| Szín | fekete |
| Jótállás | 2 év |
| LAN | nincs |
| USB | 2 db USB 3.0 |
| Akkumulátor | 10000 mAh |
| Wireless LAN | 802.11 abgn |
| Billentyűzet | magyar |
| Kártyaolvasó | MicroSD |
| Poz. Eszköz | Touch pad |
| Webkamera | van |
| HDMI | Mini |
| Numerikus billentyűzet | nincs |
| Bluetooth | 3.0 |
| Felhasználási mód | Mindennapi |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | Intel® Celeron® N |
| Processzor típus | N3350 |
| Processzor alap órajel | 1.0 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 500 |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | eMMC |
| Háttértár méret | 64GB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók | 2 x USB 3.0 |
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | Beépített |
| Akkumulátor teljesítmény | 10000 mAh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | fekete |
| Súly | 1.4 kg |

Lenovo IdeaPad 1 82LX00AVHV - 15.6" FullHD, Celeron-N4500, 4GB, 128GB SSD, DOS - Felhő szürke Laptop 99 900 Ft
Lenovo IdeaPad 1 82LX20AVHV - 15.6" FullHD, Celeron-N4500, 4GB, 256GB SSD, DOS - Szürke Laptop 109 900 Ft