| Gyártó | Alcatel |
| Kialakítás | Nagy gombos |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 320x240 |
| Memória (RAM) | 8 MB |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
17 820 Ft
(14 031 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Nagy gombos |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 320x240 |
| Processzor magok száma | 1 |
| Processzor sebessége | 360 MHz |
| Memória (RAM) | 8 MB |
| Belső / külső memória | 16 MB |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Nem |
| Sim foglalat | MiniSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 1400 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Nagyméretű nyomógombok |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.25 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft