| Gyártó | Alcatel |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
39 750 Ft
(31 299 Ft + ÁFA)| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 1 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.52 kg |
