| Gyártó | Alcatel |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 1,8" |
| Kijelző felbontás | 128x160 |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
9 680 Ft
(7 622 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 1,8" |
| Kijelző felbontás | 128x160 |
| Processzor magok száma | 1 |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | N/A |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | MicrosSim + MiniSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 800 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.23 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft