| Gyártó | AeroCool |
| Méret | MidiTower |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
13 990 Ft
(11 015 Ft + ÁFA)| Típus | MidiTower |
Bővítőhelyek | |
| 3.5" belső bővítőhely | 2 |
Méretek | |
| Szélesség | 209 mm |
| Magasság | 419 mm |
| Mélység | 372 mm |
| Tömeg | 2950 g |
Támogatott alaplaptípusok | |
| ATX | Nem |
| Micro ATX | Igen |
| Extended ATX | Nem |
| Mini ITX | Igen |
Előlapi csatlakozók | |
| USB csatlakozók száma | 3 |
| Audio az előlapon | Van |
További tulajdonságok | |
| LCD kijelző | Nincs |
| Méret | MidiTower |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Külső 5,25" bővítő hely | Nincs |
| Külső 3,5" bővítő hely | Nincs |
| Belső 3,5" bővítő hely | 2 db |
| Belső 2,5" bővítő hely | 3 db |
| Előlapi csatlakozók | Nincs |
| Max. VGA hosszúság | 320 mm |
| Max. CPU hűtő magasság | 160 mm |
| Telepített ventilátor (méret) | 1 x 120 mm |
| Ház anyag | Műanyag |
| Súly | 2.95 kg |

Akyga AK939BL Midi ház Táp nélkül 14 460 Ft
Akyga Ház AK995BK MIDI ATX fekete 14 840 Ft