| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
118 880 Ft
(93 606 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Touch monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 27" |
| Felbontás | 2560 x 1440 (WQXGA) 16:9 |
| Fényerő | 350 lumen |
| Válaszidő | 1 ms |
| Láthatósági szög | 178°/178° |
| Színek száma | 16,70 |
| Kontrasztarány | 100000000 :1 |
Tulajdonság | |
| Multimédiás | Igen |
| Pivot (forgatható) | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Fali rögzítés | 100x100 |
| HD (High Definition) Támogatás | Full HD |
| Érintőképernyő | Igen |
| Beépített tápegység | Igen |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Csatlakozók | |
| D-Sub | Igen |
| Csatlakozók | HDMI;DisplayPort;USB |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| USB | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
Egyéb adatok | |
| Egyéb | Dönthetőség -5°/20°, Forgathatóság: 360°, Freesync, DisplayHDR 400 |
| Súly | 7 kg |
| Szín | Fekete |
| USB elosztó | Igen |
| Technológia | LED |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 100000000 :1 |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Igen |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | 1db |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 9.33 kg |
