Terméksorozat | Nitro |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 13420H |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD |
| Kamera felbontás | HD 720p |
| Érintőkijelző | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 512 GB |
| HDD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 4800 MHz(2x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Microsoft Windows 11 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 6 GB |
| Videokártya típus | RTX 4050 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cella (57Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.1 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (2.1), USB-C DisplayPort |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.2 | 3 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2,1 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Van (Firmware Trusted Platform Module) |
Core i5 13420H (up to 4600)/16384 (DDR5)/512 GB NVMe SSD/15,6" IPS FHD LED matt/
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i5 |
| Processzor típus |
13420H |
| Processzor alap órajel |
N/A |
| Memória típus |
DDR5 |
| Memória méret |
16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
RTX 4050 6GB |
| Grafikus memória |
Dedikált, 6GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
512GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Bluetooth 5.1
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- HDMI
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 3 x USB 3.1
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
- TPM
|
| Kártyaolvasó |
Nincs |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
57 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 11 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
fekete |
| Súly |
1.7 kg |