| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 16" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | DOS |
| Szín | fekete |
389 900 Ft
(307 007 Ft + ÁFA)Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i7 |
| Cache mérete | 12 MB |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| Memória maximális sebessége | 4800 MHz |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 16" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 |
| Videokártya típusa | Dedikált |
| Videokártya modell | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Grafikus memória mérete | 6 GB |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 1TB SSD |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| DisplayPort kimenet | Nincs |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| Thunderbolt támogatás | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| Adatátvitel | Bluetooth Wi-Fi
|
Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx (720p HD) |
További tulajdonságok | |
| Numerikus billentyűzet | Van |
| Billentyűzet világítás | Van |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | FreeDOS |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 16" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 13620H |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | RTX 4050 6GB |
| Grafikus memória | Dedikált, 6GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 80 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | fekete |
| Súly | 2.16 kg |
