| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | HDD+SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Linux |
316 770 Ft
(249 425 Ft + ÁFA)| Gyártó | Acer |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Panel típusa | IPS |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Felbontás fajta | FHD |
| Kijelző fajta | Fényes |
| Kijelző frekvencia | 120Hz |
Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD® |
| Processzor család | Ryzen™ 7 |
| Magok száma | 4 |
| Processzor típus | R7-3750H (2,30GHz - 4,00GHz / 4MB) |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória Típusa | DDR4 |
Háttértár | |
| 1. Háttértároló mérete | 256GB |
| 1. Háttértároló típusa | SSD |
| 1. Háttértároló csatlakozása | M.2 PCIe NVMe |
| 2. Háttértároló mérete | 1TB |
| 2. Háttértároló típusa | HDD |
| 2. Háttértároló csatlakozása | SATA |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | NVIDIA® |
| VGA család | GeForce® |
| VGA széria | GTX 1050Ti |
| VGA memória mérete | 4GB |
| VGA memória típusa | GDDR5 |
| VGA típusa | Dedikált |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux |
Csatlakozók | |
| USB2.0 | 1 x |
| USB3.0 | 2 x |
| USB3.1 | Igen |
| HDMI | Igen |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Szín | Fekete |
| Család | Nitro |
| Súly | 2,3 kg |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD Ryzen |
| Processzor típus | 3750H |
| Processzor alap órajel | 2.30 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Grafikus memória | Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus | HDD+SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1000GB+256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 56 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 2.3 kg |
