Alapadatok:
Iconia W1 / 8" 1280 x 800 / Intel® Atom™ Quad Core Z3735G / 1GB memória / 32GB eMMC háttértár / Intel® HD Graphics / Windows 10 Home
Ha mobil szórakozásra és megbízható termelékenységre vágyik menet közben, akkor ne elégedjen meg csak eggyel. Az Acer Iconia W1 tablet a legújabb, legkönnyebb és legélvezetesebb módja kiélvezni mindkét világból a legjobbat.
| Operációs rendszer | Windows 10 Home |
| Processzor & Chipset |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Atom |
| Processzor modell | Z3735G |
| Processzor sebesség | 1,33 GHz |
| Processzor mag | Négymagos |
| Memória |
| Alap memória | 1 GB |
| Memória technológia | DDR3L SDRAM |
| Memóriakártya olvasó | Nincs |
| Tároló |
| Flash memória kapacitása | 32 GB |
| Kijelző & grafika |
| Képernyő méret | 20,3 cm (8") |
| Megjelenítő kijelző típus | Aktív mátrixos TFT színes LCD |
| Képernyő üzemmód | WXGA |
| Hátsó-megvilágítású technológia | LED |
| Érintőképernyő | Igen |
| Multi-touch képernyő | Igen |
| Képernyő felbontás | 1280 x 800 |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő gyártó | HD Graphics |
| Grafikus memória technológia | DDR3L SDRAM |
| Grafikus memória hozzáférhetőség | Megosztott |
| Hálózat & kommunikáció |
| Vezeték nélküli LAN | Igen |
| Vezeték nélküli LAN gyártója | Broadcom |
| Vezeték nélküli LAN szabvány | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth szabvány | Bluetooth 4.0 |
| Bemeneti eszközök |
| Billentyűzet típusa | Érintőképernyős billentyűzet |
| Beépített eszközök |
| Mikrofon | Igen |
| Szoftver |
| Operációs rendszer | Windows 10 Home |
| Operációs rendszer architektúra | 32-bites |
| Akkumulátor információ |
| Cellák száma | 1 cellás |
| Akkumulátor kémiai tulajdonsága | Lítium-polimer (Li-Polymer) |
| Akkumulátor kapacitás | 4600 mAh |
| Áram |
| Maximális adapter teljesítményfelvétel | 10 W |
| Fizikai tulajdonságok |
| Magasság | 9,8 mm |
| Szélesség | 128 mm |
| Mélység | 214 mm |
| Súly (közelítő) | 370 g |
| Operációs rendszer |
Windows |
| Kijelző méret |
8" |
| Kijelző felbontás |
1280x800 |
| Processzor típusa |
Quad Core |
| RAM |
1 GB |
| Belső tárhely |
32 GB |
| Bővíthetőség |
Bővíthető |
| Mobilinternet |
Csak Wi-Fi |
| Szín |
Fehér |