| Gyártó | A4Tech |
| Csatlakoztatás | USB |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás |
| Kialakítás | Gamer |
| Nyelv | Angol |
| Szín | Fekete |
| Csuklótámasz | Csuklótámasz |
18 900 Ft
(14 881 Ft + ÁFA)| Billentyűzet típusa | Játékosoknak |
| Csatlakozó típusa | USB |
| Billentyűzet kiosztás | EURO kiosztás |
| LED háttérvilágítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Egér a készletben | Nem |
| Nettó tömeg | 1.1 kg |
| Bruttó tömeg | 1.26 kg |
| Csatlakoztatás | USB |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Kialakítás | Gamer |
| Nyelv | Angol |
| Szín | Fekete |
| Multimédia gombok | Nem |
| Csuklótámasz | Van |
| Súly | 1.26 kg |

Logitech Cordless DT MK270 US 17 350 Ft