| Gyártó | Nokia |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Memória (RAM) | 3,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 32 GB |
| Kamera felbontás | 16,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
72 050 Ft
(56 732 Ft + ÁFA)Dual-Sight képességet ZEISS optika
USB-C gyorstöltés
Tiszta, biztonságos és naprakész Android Oreo™ rendszer
6000-es sorozatú alumínium ház
Corning® Gorilla® Glass kijelző
Ujjlenyomatolvasó
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Processzor magok száma | 8 |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| Memória (RAM) | 3 GB |
| Belső / külső memória | 32 GB |
| Kamera felbontás | 16,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 8 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 3000 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.39 kg |
