| Gyártó | Nokia |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,2" |
| Kijelző felbontás | 720x1280 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 13,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
58 370 Ft
(45 960 Ft + ÁFA)Keskeny, lekerekített dizájn és vegytiszta Android™ élmény
Varratmentes alumínium készülékház
5,2” méretű, polarizált HD kijelző formatervezett Corning® Gorilla® Glass üveggel
Ujjlenyomat-olvasó - csak egy a kényelmi funkciók közül
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,2" |
| Kijelző felbontás | 720x1280 |
| Processzor magok száma | 8 |
| Processzor sebessége | 1.4 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 13,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 8 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | N/A |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Touch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.16 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft