| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
161 370 Ft
(127 062 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 27" |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Fényerő | 350 lumen |
| Válaszidő | 5 ms |
Tulajdonság | |
| Pivot (forgatható) | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
Csatlakozók | |
| Egyéb csatlakozók | USB-C |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 9 kg |
