| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 25" |
| Kijelző felbontás | 2560x1080 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
51 070 Ft
(40 212 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 21:9 |
| Képátló | 25" |
| Felbontás | 2560 x 1080 21:9 |
| Fényerő | 250 lumen |
| Válaszidő | 5 ms |
| Láthatósági szög | 178/178 |
Csatlakozók | |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
Tulajdonság | |
| Fali rögzítés | 75x75mm VESA falitartó-támogatás |
Egyéb adatok | |
| Súly | 4 kg |
| Kijelző méret | 25" |
| Kijelző felbontás | 2560x1080 |
| Képarány | 21:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 5M:1 DCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | Nincs |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 75x75mm |
| Fogyasztás | 31W |
| Állapot | Új |
| Súly | 5.4 kg |
